Aktualności
Czat
Forum
Download
Linki
Kontakt

Do poczytania
Jak rozpoznać różne wersje Tamagotchi
Historia Tamagotchi
Tamadepa - raj dla fanów
Jumping Rope
Gra polega na przeskakiwaniu przez skakankę. Im więcej razy przeskoczysz, tym więcej otrzymasz punktów - maksymalnie można przeskoczyć 30 razy. Skaczemy za pomocą dowolnego przycisku. Skakanka co jakiś czas zmienia prędkość - zazwyczaj po 11 i 25 skoku trochę przyspiesza.
Punkty: losowo Pojawia się u: noworodka
Mimic
Gra polegająca na naśladowaniu min drugiego Tamagotchi. Kiedy inny Tama zatrzyma się w jednej z pozycji, Twój również zacznie obracać się i robić miny. Kiedy zobaczysz, że ich położenia są identyczne, szybko naciśnij dowolny klawisz. Musisz zrobić to prawidłowo przynajmniej dwa razy na trzy próby, żeby przejść do następnego poziomu. Poziomów jest 8.
Punkty: losowo Pojawia się u: dziecka
Shape
Ta zabawa polega na zbijaniu spadających figur zanim przekroczą linię na dole. Każdą figurę można zbić tylko drugą o tym samym kształcie - kwadrat zbijamy kwadratem, gwiazdkę gwiazdką itp. Kształt figury można zmieniać przy pomocy przycisku B (środkowego). Jeśli figura spada z lewej strony, naciskamy przycisk A (po lewej), a jeśli z prawej - C. Gra kończy się po zbiciu 30 figur.
Punkty: Pojawia się u: nastolatka
Dance
Twój Tamagotchi musi tańczyć! Naciskaj przycisk A - jeśli gaśnie lampka po lewej, B - jeśli gaśnie środkowa, C - jeśli po prawej lub jednocześnie A i C - jeśli gaśnie lewa i prawa na raz. Gra jest dość trudna, nie można pomylić się ani razu. W jej skład wchodzi 6 rund.
Punkty: Pojawia się u: nastolatka
Flag
Podobnie jak w Dance - musimy naciskać odpowiedni przycisk, w zależności od flag, jakie wyświetlają się na ekranie. Jeśli jest biała, naciskamy C, jeśli czarna - A. Czasem zdarza się, że wyświetlają się dwie na raz - wtedy naciskamy A i C równocześnie. W dalszych rundach pojawiają się dodatkowe utrudnienia w postaci flag-zmyłek. Są one mniejsze i wydają krótszy dĽwięk. Wtedy nie naciskamy żadnego przycisku! Czekamy, aż znikną i gramy dalej dopiero, gdy pojawią się prawdziwe flagi.
Punkty: Pojawia się u: nastolatka
Wykazy i opisy
Spis postaci
Co wyrośnie z mojego Tamagotchi?
Zdjęcia Tamagotchi w różnych sytuacjach
Lista przedmiotów dostępnych w grze
Pamiątki
Opisy gier
Tamatown
Ciekawostki

Porady
Instrukcja obsługi
Karmienie
Tajne kody
Praca, szkoła, przedszkole
Swatka i rozmnażanie
Generowanie punktów
Spis postaci
Co wyrośnie z mojego Tamagotchi?
Lista przedmiotów dostępnych w grze
Ciekawostki
Tajne kody
Generowanie punktów
Co wyrośnie z mojego Tamagotchi?
Zwiększanie więzi rodzinnych (bonds per)
JamesChaplin1 opowiada o FamiTama i V5
Zdjęcia
Instrukcja obsługi
Plotki o V5.5
Tłumaczenie testu z Tama Zone
Instrukcja obsługi
Zdjęcia


Tamagotchi TopsitesImage and video hosting by TinyPic

Tamagotchi4Ever