Aktualności
Czat
Forum
Download
Linki
Kontakt

Do poczytania
Jak rozpoznać różne wersje Tamagotchi
Historia Tamagotchi
Tamadepa - raj dla fanów
Jeśli chcesz, aby znajdował się tu link do Twojej strony lub bloga o Tamagotchi, napisz o tym w odpowiednim temacie na naszym forum.

Polskie strony
Tamagotchi - najlepsze strony
Toplista zawierająca adresy najlepszych stron w sieci na temat opieki nad Tamagotchi. Jeśli jesteś autorem podobnej strony, możesz dodać tam jej adres, a na pewno przyczyni się to do wzrostu jej popularności.
Ocena: brak tamagotchi.najlepsze.net
Forum TamaTown
Kontynuacja jednego z największych polskich for o Tamagotchi, które zostało niedawno zamknięte - tamatown.fora.pl. Powstało niedawno, a już może się pochwalić dużą ilością postów. Niewątpliwą zaletą jest bardzo miła dla oka grafika.
Ocena: 5 tamatown.ugu.pl
Tamagotchi V3, V4, V4.5
Jeden z najbardziej znanych polskich blogów o Tamagotchi. Dużo porad, wskazówek - zaletą jest, że są pisane przez autorkę, nie kopiowane z innych stron. Oprócz tego dużo obrazków, konkursów itp. Autorka jest też na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata Tamagotchi.
Ocena: 5- tamagotchiv4v3.bloog.pl
.+'**'+.Tamagotchi.+'**'+.
Dobry, regularnie aktualizowany blog. Dużo atrakcji dla czytelników - konkursów, obrazków, ale też sporo porad na temat Tamagotchi i newsów. Estetyczna grafika.
Ocena: 4+ tamagotchi--world.blog.onet.pl
~*Tamagotchi*~
Jeden z nowszych blogów. Interesujące notki, nie powielające tematów poruszanych na większości blogów. Trochę zbyt pstrokata szata graficzna.
Ocena: 4+ tmgc.blog.onet.pl
Tamanet
Niedawno założona strona na temat Tamagotchi. Posiada własne forum dyskusyjne, obecnie jednak wyłączone. Zawiera kilkanaście artykułów, większość jest jednak zbyt krótka i mało treściwa. Na stronie brakuje obrazków, niezły nagłówek to prawie jedyna jej część graficzna.
Ocena: 3+ tamanet.tnb.pl
Tama-expo tama v1 v2 v3 v4 v5 +COLOR
Blog prowadzony od września 2008, ma już sporo notek. Są całkiem interesujące, zawierają wiele porad i konkursów. Do tego ładny nagłówek. Minusem jest ciągłe paplanie autorki o "komciach" i "nociach".
Ocena: 4+ tama-expo.bloog.pl
Domek Tamciów
Dość nowy blog, będący połączeniem opowiadania o Tamagotchi ze stroną adopcyjną. Przydałby się bardziej "tamagotchiowy" wystrój strony.
Ocena: 4 tamahause.bloog.pl
TamaCenter: Polska fanowska strona o Tamagotchi
Bardzo dobrze się zapowiadająca strona o Tamagotchi. Autorka pisze świetne artykuły, szkoda tylko, że jest ich jeszcze dość mało. Ogromną zaletą jest przestrzeganie w nich praw autorskich.
Ocena: 5 tamacenter.unl.pl
Nasze kochane Tamagotchi
Blog zawiera sporo ciekawostek i konkursów. Lekturę utrudniają jednak liczne rażące błędy ortograficzne i miejscami zbyt duża czcionka.
Ocena: 4- kochane-tamagotchi.bloog.pl
Świat Oli ;) (tamagotchi)
Blog zawierający głównie obrazki o tematyce Tamagotchi tworzone przez autorkę. Czasem dodawane są też newsy lub ciekawostki.
Ocena: 4 olci-swiat.bloog.pl
Tamagotchi blog
Blog z newsami, poradami i opisami Tamagotchi autorki. Przydałoby się zmienić nagłówek i używać mniejszej czcionki, a wyglądałby dużo lepiej.
Ocena: 3+ tamagotchi-mania.blog.onet.pl
Tamagotchi - www.tamagotchi4ever.fora.pl
Wytrwale prowadzone forum o Tamagotchi, zawiera już ponad 1000 postów. Zmieniłabym nagłówek na mniejszy i dodałabym coś, co wyróżniałoby je spośród wielu innych for na fora.pl
Ocena: 4+ tamagotchi4ever.fora.pl
Witaj na forum o tamagotchi! - www.tamosy14.fora.pl
Forum o Tamagotchi zawierające ok. 1100 postów. Nie podoba mi się zbyt duża ilość kategorii - doliczyłam się aż stu czterech! Większość z nich spokojnie mogłaby być zwykłymi tematami, bo po co np. cała kategoria o swatce? Oprócz tego trochę zbyt ponury layout.
Ocena: 3+ tamosy14.fora.pl
Forum bloga: Tamagotchi v3 v4 v4.5 v5
Niewielkie, ale zadbane forum o Tamagotchi. Układ kategorii podobny do forum Tama-world. Niepotrzebny jest moim zdaniem wielki obrazek powitalny, bo tylko przeszkadza w korzystaniu z forum. Nowych użytkowników przyciągnąłby też pewnie ładniejszy nagłówek.
Ocena: 4 tamagotchiforever.fora.pl
Tamagotchi v3 v4 v4.5 v5
Blog prowadzony już rok. Wiele porad, w większości jednak kopiowanych z innych stron. Zmieniłabym nagłówek na własny, a nie pierwszy lepszy z google ;)
Ocena: 4- tama-v3-v4.blog.onet.pl
Strony zagraniczne
Tama-zone
Duże forum dotyczące Tamagotchi. Zawiera mnóstwo bardzo przydatnych materiałów, większość z informacji krążących po polskich tama-blogach skopiowana jest właśnie z tej strony. Żeby się zarejestrować, trzeba mieć więcej niż 13 lat, przeczytać regulamin i posiadać e-mail na zagranicznym serwerze, np. gmail.
Ocena: 5- tama-zone.com
TamaTalk
Ogromne forum o Tamagotchi, zawiera ponad 1,2 miliona postów. Zawiera podobne materiały jak Tama-zone, jednak nieco trudniej je tam znaleĄć. Użytkownicy z Polski również mogą się tam zarejestrować.
Ocena: 4+ tamatalk.com
Pixelmood
Strona o wszelkich wirtualnych zwierzątkach. Informacje o Angelgotchi, Tamagotchi Ocean, Devilgotchi i wielu innych odmianach, o któryh polskim dzieciom nawet się nie śniło, ale niewiele materiałów o Tamagotchi Connection. Szata graficzna przyjemna dla oka.
Ocena: 4+ pixelmood.com
Wykazy i opisy
Spis postaci
Co wyrośnie z mojego Tamagotchi?
Zdjęcia Tamagotchi w różnych sytuacjach
Lista przedmiotów dostępnych w grze
Pamiątki
Opisy gier
Tamatown
Ciekawostki

Porady
Instrukcja obsługi
Karmienie
Tajne kody
Praca, szkoła, przedszkole
Swatka i rozmnażanie
Generowanie punktów
Spis postaci
Co wyrośnie z mojego Tamagotchi?
Lista przedmiotów dostępnych w grze
Ciekawostki
Tajne kody
Generowanie punktów
Co wyrośnie z mojego Tamagotchi?
Zwiększanie więzi rodzinnych (bonds per)
JamesChaplin1 opowiada o FamiTama i V5
Zdjęcia
Instrukcja obsługi
Plotki o V5.5
Tłumaczenie testu z Tama Zone
Instrukcja obsługi
Zdjęcia


Tamagotchi TopsitesImage and video hosting by TinyPic

Tamagotchi4Ever