Aktualności
Czat
Forum
Download
Linki
Kontakt

Do poczytania
Jak rozpoznać różne wersje Tamagotchi
Historia Tamagotchi
Tamadepa - raj dla fanów
Przedszkole

Wezwanie do przedszkola zostanie dostarczone Twojemu Tamagotchi w liście oznaczonym wykrzyknikiem [!], dwie godziny po tym, jak zmieni się ono w dziecko. Po jego odczytaniu zwierzak zapozna się z przedszkolanką, panną Frill, i otrzyma od niej torbę, którą od tej pory zawsze będzie zabierał ze sobą. Do przedszkola możesz dostać się poprzez piątą ikonę w górnym rzędzie i opcję WORK. Kiedy na ekranie wyświetli się napis AWAY, naciśnij przycisk A lub B, by dostać się do przedszkola. Razem z panną Frill Twój Tamagotchi będzie śpiewać i tańczyć.

Szkoła


Szkoła jest już ważniejszym etapem w życiu Twojego Tamagotchi, bo można w niej zdobywać punkty życiowe. List umożliwiający stanie się uczniem przychodzi dwie godziny po tym, jak Tamagotchi zmieni się w nastolatka. Tutaj możemy wybrać sobie nauczyciela, w zależności od tego, jakie punkty chcemy zdobywać. Decydując się na naukę pod okiem pana Turtlepedia otrzymujemy punkty inteligencji, z panną Flower - szyku, a z panem Canvas - uprzejmości. Nauczyciela możemy wybrać tylko tuż po otrzymaniu listu, naciskając przycisk A, kiedy pojawi się pierwszy z powyższej trójki.

Żeby zdobywać punkty życiowe, musimy jak najczęściej chodzić do szkoły. Dostać się tam możemy tak samo, jak do przedszkola. Zwycięstwo w szkolnej grze dodaje nam 3 punkty. Gra polega na odgadnięciu, w którym pudełku nauczyciel schował przedmiot. Na początku znajduje się on zawsze w prawym. PóĽniej pudełka kilkukrotnie zamieniają się miejscami, a my musimy wskazać prawidłowe. Należy pamiętać, że jeśli pudełko, w którym jest przedmiot miga jednocześnie z innym, to przedmiot zmienia swoje położenie, czyli przenosi się do drugiego migającego pudełka.

Praca

List z ofertami pracy przychodzi dwa dni po tym, jak Tamagotchi stanie się dorosłe. Za każdym razem mamy do wyboru 5 różnych stanowisk. Przeglądamy je za pomocą przycisku A, a zatwierdzamy przyciskiem B. Następnie czeka nas rozmowa kwalifikacyjna, przeprowadzona przez pomocników Króla Tamagotchi.Każdy z nich po chwili podnosi kartkę z oceną - trzy kółka oznaczają, że Tamagotchi został przyjęty, trzy krzyżyki - odrzucony. To, czy zostanie przyjęty do pracy zależy od ilości punktów życiowych, jakie zdobył. Każde stanowisko wymaga innej ilości punktów, więc jeśli nie zostałeś przyjęty na jedno, możesz spróbować dostać się na inne.

W pracy zarabiamy Punkty Gotchi poprzez granie w mini-grę, inną dla każdego stanowiska. Wypłatę otrzymyjemy raz dziennie, podczas pierwszej wizyty w pracy w danym dniu. Im więcej i lepiej gramy, tym więcej zarabiamy. Zdobywamy także punkty życiowe.Pracę można zmienić, kiedy po kilku dniach przychodzi kolejny list z ofertami. Możemy jednak pozostać przy dotychczasowej posadzie.
Wykazy i opisy
Spis postaci
Co wyrośnie z mojego Tamagotchi?
Zdjęcia Tamagotchi w różnych sytuacjach
Lista przedmiotów dostępnych w grze
Pamiątki
Opisy gier
Tamatown
Ciekawostki

Porady
Instrukcja obsługi
Karmienie
Tajne kody
Praca, szkoła, przedszkole
Swatka i rozmnażanie
Generowanie punktów
Spis postaci
Co wyrośnie z mojego Tamagotchi?
Lista przedmiotów dostępnych w grze
Ciekawostki
Tajne kody
Generowanie punktów
Co wyrośnie z mojego Tamagotchi?
Zwiększanie więzi rodzinnych (bonds per)
JamesChaplin1 opowiada o FamiTama i V5
Zdjęcia
Instrukcja obsługi
Plotki o V5.5
Tłumaczenie testu z Tama Zone
Instrukcja obsługi
Zdjęcia


Tamagotchi TopsitesImage and video hosting by TinyPic

Tamagotchi4Ever